Програма «Відкрита влада» про відновлення Олицького замку

Дата: 02.09.2021 21:36

Сьогодні, 2 вересня, у прямому ефірі на ТРЦ Аверс у черговій програмі «Відкрита влада» відбулась розмова про мрії та реалії, втрачений час і набуті можливості, про перспективи та перепони відновлення Олицького замку.  Участь у даній дискусії взяв і селищний голова Олександр Прендецький.

Однак дискусії не сталося, бо спікери заангажовані, у найкращому розумінні цього слова, спільною метою. Між тим, упродовж години розмова не відпускала ні на хвилину! Вперше озвучили маловідомі навіть дослідникам історичні факти про резиденцію Радзивіллів. Зали Біла, Китайська і Роккоко – елементи візуалізації майбутньої експозиції у 15 тисяч квадратних метрів. Подорож зі смолоскипами місцевими підземеллями. Орган і шлюбні церемонії в палаці. Олика – це не тільки замок. А місцевих мешканців навчатимуть і привчатимуть до туриста.

Заслухаєтеся! Неодмінно перегляньте.