Вшанування пам'яті загиблих захисників України

Дата: 27.08.2021 19:00

З нагоди відзначення Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в Центрі культури та дозвілля Олицької селищної ради пройшла година вшанування пам'яті загиблих захисників України.

На заході були присутні учасники АТО, Лариса Михайлова, дружина загиблого вояка 24-го батальйону територіальної оборони "Айдар" Олега Михайлова, який був учасником боїв під Луганськом у 2014 році, уродженця села Дерно, представники влади, жителі територіальної громади.

Запаливши свічку пам'яті, хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять земляків і всіх українців, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.

Зі словами подяки за мужність і героїзм загиблим воїнам виступив селищний голова Олександр Прендецький.

Відбулося покладання квітів на могилу загиблого воїна Олега Михайлова, який героїчно загинув під Луганськом, 21 липня 2014 року, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.

Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях! Слава Україні! Героям слава!