Привітання з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 24.08.2021 09:07

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Незалежності України!

Це свято загальнодержавного значення, свято суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання нашої рідної країни.

30 років Незалежності України! Це не просто дата. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це День, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.
Вже 30 років ми відзначаємо це величне свято, і з кожним роком поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян.

Бажаю Вам і Вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

З повагою, селищний голова Олександр Прендецький