Добрі справи

Дата: 19.08.2021 17:00

Продовжуються добрі справи від депутатів нашої громади. Сьогодні, 19 серпня 2021 року, на свято Яблучного спаса та напередодні 30-ї річниці Незалежності України депутат селищної ради Микола Барабаш організував святковий обід та концерт для підопічних Олицького психоневрологічного інтернату. Захід відбувся на території інтернату. З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Олександр Прендецький. З концертною програмою виступив віншувальний гурт “Жито”. Підопічні інтернату щиро раділи концетрною програмою та святковим обідом та по завершенні концертної програми, артистам подарували квіти.

Хочемо зазначити , що Микола Сергійович також не тільки одним із перших відгукується на допомогу, але є ініціатором багатьох заходів. Щира подяка за людяність та добре серце.