Щотижнева апаратна нарада

Дата: 16.08.2021 11:42

16 серпня 2021 року  селищний голова Олександр Прендецький провів щотижневу робочу нараду з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів селищної ради, старостами сіл за участю заступника селищного голови та керуючої справами виконавчого комітету Олицької селищної ради.

Основна увага робочої наради приділялась земельним питанням, а саме необхідності оформлення громадянами прав на земельні ділянки (городи), розташовані на території громади. Крім того, були розглянуті ряд важливих питань, зокрема про наповнення бюджету селищної ради, підготовка  до відзначення 30ї річниці Незалежності України, підготовка  закладів освіти громади до нового навчального року, забезпечення дровами малозабезпечених громадян, роботі комісій утворених в селищній раді та участі селищної ради у проєктних роботах.

За результатами наради присутні отримали відповідні доручення.