Чергове пленарне засідання дев’ятої сесії селищної ради

Дата: 28.07.2021 11:46

28 липня 2021 року відбулось чергове засідання дев'ятої сесії Олицької селищної ради.

Відповідно порядку денного чергового пленарного засідання дев’ятої сесії селищної  ради восьмого скликання розглянуто :

1. Про затвердження порядку  денного чергового пленарного засідання дев’ятої  сесії  селищної ради восьмого скликання.

2. Про внесення змін до рішення селищної ради № 2/4 від 24.12.2020 року «Про  бюджет Олицької селищної територіальної громади на 2021 рік»

3. Про внесення змін  в рішення сесії селищної ради за № 8/39 від 18.06.2021 року  « Про затвердження структури  та загальної чисельності апарату селищної ради та  її виконавчого комітету»

4.Про розпорядження голови селищної  ради прийняті в міжсесійний  період з питань, що підлягають затвердженню селищною радою

5.Про передачу майна філії комунального закладу освіти із комунальної власності Олицької територіальної громади у комунальну власність Цуманської територіальної громади

6.Щодо негайного ветування закону №5153 про добровільне декларування активів фізичних осіб

7.Щодо вилучення із законопроєкту №5600 про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень норми про зниження з 2 гектарів до 0,5 гектара земельної площі, дохід від продажу врожаю з якої не оподатковується

8.Щодо запровадження мораторію на зростання вартості природного газу та електроенергії.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)та  передачу у власність земельних ділянок

10.Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі  (на місцевості)

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв)

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства

13. Про затвердження проєктів землеустрою щодо  відведення  земельних  ділянок  та  надання  їх  у  власність

14. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

15. Про припинення права користування  земельною ділянкою

17. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду, для іншого сільськогосподарського призначення ФГ «ТерраІппіка»

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які у приватній власності Кіруші М.Д

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які у приватній власності Хлян Л.В.

20.Про передачу в оренду земельної ділянки для переобладнання та обслуговування приміщення кафельного цеху на сервіс та технічне обслуговування автомобілів Чакір К.А.

21. Про надання дозволу  ТзОВ «Фелікс АГРО» на розробку Детального плану території  для будівництва і обслуговування складських приміщень

22. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду, для іншого сільськогосподарськогопризначення Кушнір Н.М.

23. Про надання дозволу на розробку Детального плану території  Ткачуку Р.П.

24. Про дозвіл на розроблення проєкту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки ,для продажу  права оренди на земельних торгах у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

25. Про затвердження ТОВ «ЯГІДНА ПОЛЯНА» проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється

26.Про надання дозволу на розробку Детального  плану території  ТзОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ»