Комісія з питань захисту прав дитини Олицької селищної ради

Дата: 28.07.2021 14:27

IMG-bc3ca17e758869f7e16749cb4eab7061-V.jpg

28 липня 2021 року селищний голова Олександр Прендецький провів засідання Комісії з питань захисту прав дитини Олицької селищної ради розглядались наступні питання порядку денного:

- Про визначення місця проживання малолітньої дитини ************* та участі матері ************* у вихованні дитини та визначення способів такої участі.

- Про умови утримання і виховання малолітньої дитини ************* у сім’ї ****************** , жителів ******************.

- Про навмисне ухиляння від виконання  батьківських обов’язків  *********, жителькою ************* по відношенню до своїх неповнолітніх дітей: ********************* та  постановку на облік цих дітей в службі у справах дітей та сім’ї як таких, що перебувають в складних життєвих обставинах (СЖО).

- Про можливість вилучення від матері *********.  її неповнолітніх  дітей ************. через вкрай незадовільні умови проживання сім’ї  та  алкогольну залежність матері.