Оперативна інформація щодо епідеміологічного нагляду (спостереження) за COVID-19 станом на 27.07.2021р.

Дата: 27.07.2021 14:24

Оперативна інформація щодо епідеміологічного нагляду

(спостереження) за COVID-19 станом на 27.07.2021р.

Головний державний санітарний лікар області інформує,щостаном на 27.07.2021р. на Волині протягом попередньої доби нових підтверджених випадківкоронавірусної хвороби COVID-19не зареєстровано.

Також за добу:

• Одужало (осіб) –2,
  • Летальних випадків (осіб) – 0.

Здійснено тестувань за добу:

• методом  ПЛР  (осіб) – 259,
  • методом ІФА (осіб) –253,
  • експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 (осіб) –455.

Діючі активні випадки на сьогодні  -50, що становить4,9 на 100 тис. населення.

За весь час пандемії в області:

• захворіло (осіб) – 62 274(з них дітей  –3215 та медичних працівників –3624),
  • одужало ( осіб) – 61 020(з них  дітей –3214 та медичних працівників –3593),
  • летальних випадків (осіб) –1204 (з них медичних працівників –29).

Здійснено тестувань всього:

• методом  ПЛР  (осіб) – 262 002,
  • методом ІФА (осіб) –177 457.

ВАЖЛИВО !За даними епіднагляду, проведеному у Волинській області, за останніх три місяці 2021 року на  коронавірусну хворобу захворіло близько 5 тисяч осіб,із них 99,8% - не щеплені особи, а лише 0,2 % щеплені однією дозою вакцини. Серед осіб, котрі отримали повний курс вакцинації (2 щеплення) - хворих на COVID-19 не зареєстровано.

За цей же період померло 200 людей. Усі вони не були вакциновані проти  COVID- 19, понад80% із них відносились до групи ризику (особи старші 65 років та мали супутні захворювання серцево-судинноїсистеми, хвороби дихальних шляхів, онкологію, цукровий діабет, тощо).

Тому, вкотре нагадуємо, що вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби!

В Україні відкрито вакцинацію для усіх категорій громадян!Ви можете записатися на вакцинацію від COVID-19 до зручного для вас пункту щеплення чи центру масової вакцинації або отримати щеплення в порядку живої черги.

Нині на Волині діє 87 пунктів щеплення,які заходяться у більшості закладів первинної медичної допомоги (ФАПи, амбулаторії ЗПСМ, лікарні)та 7 центрів масової вакцинації, які працюють щоденно.

Контакти, адреси  та години роботи центрів та пунктів можна знайти на https://list.covid19.gov.ua/ та за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.

Якщо вам відмовляють у вакцинації через нестачу вакцин, звертайтеся до відділів охорони здоров’я ОДА за контактами: https://moz.gov.ua/regionalni-upravlinnja.

Якщо ви працівник охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, військовий чи працівник державних органів влади, зверніться до вашого роботодавця, щоб він сконтактував із регіональним координатором і вас вакцинували за місцем роботи. Або оберіть найближчий пункт чи центр вакцинації.

Колективи охочих щепитися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації за місцем роботи за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.

Якщо ви не можете самостійно пересуватися, викличте мобільну бригаду з вакцинації додому за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19 або за допомогою сімейного лікаря.

Пам’ятайте, вакцинація убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.

Передрук та інше використанняматеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЦКПХ  МОЗ» та сайт МОЗ України.