Відбулась нарада-навчання

Дата: 19.07.2021 15:28

Відбулась нарада - Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській  області

19 липня 2021 року відбулась нарада-навчання за участі заступника начальника відділу державного екологічного нагляду (контролю) поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами - старшого державного інспектора з ОНПС Волинської області Державної екологічної інспекції у Волинській області Приходька Анатолія Семеновича із заступником селищного голови, старостами та працівниками селищної ради щодо посилення заходів недопущення та попередження порушень вимог законодавства про відходи.

В ході наради-навчання обговорювалось питання щодо організації роздільного збирання твердих побутових відходів, збирання та вивезення ТПВ комунальним підприємством, своєчасного виявлення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, паспортизацію існуючих.