Відбулось засідання постійної комісії селищної ради

Дата: 21.07.2021 14:14

21 липня 2021 року в Олицькій селищній раді відбулось засідання постійної комісії з питань з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку. Розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення селищної ради № 2/4 від 24.12.2020 року «Про  бюджет Олицької селищної територіальної громади на 2021 рік»

2. Про внесення змін  в рішення сесії селищної ради за № 8/39 від 18.06.2021 року  « Про затвердження структури  та загальної чисельності апарату селищної ради та  її виконавчого комітету»

3. Про розпорядження голови селищної  ради прийняті в міжсесійний  період з питань, що підлягають затвердженню селищною радою

4. Про передачу майна філії комунального закладу освіти із комунальної власності Олицької територіальної громади у комунальну власність Цуманської територіальної громади