Олицька громада

Волинська область, Луцький район

Відбулось засідання постійної комісії селищної ради

Дата: 20.07.2021 13:50
Кількість переглядів: 647

20 липня 2021 року в Олицькій селищній раді відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій,будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. Розглянуто наступні питання:

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)та  передачу у власність земельних ділянок.

2.Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі  (на місцевості).

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв).

4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

5. Про затвердження проєктів землеустрою щодо  відведення земельних  ділянок  та  надання  їх  у  власність.

6. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність.

7. Про припинення права користування  земельною ділянкою

8. Про відміну рішення сесії Олицької селищної ради від 18.06.2021 року №8/88 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності цільове призначення якої змінюється Тарасюк Ользі Сергіївні»

9. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду, для іншого сільськогосподарського призначення ФГ «ТерраІппіка»

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які у приватній власності Кіруші М.Д.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які у приватній власності Хлян Л.В.

12.Про передачу в оренду земельної ділянки для переобладнання та обслуговування приміщення кафельного цеху на сервіс та технічне обслуговування автомобілів Чакір К.А.

13. Про надання дозволу  ТзОВ «Фелікс АГРО» на розробку Детального плану території  для будівництва і обслуговування складських приміщень.

14. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду, для іншого сільськогосподарськогопризначення Кушнір Н.М.

15. Про надання дозволу на розробку Детального плану території  Ткачуку Р.П.

16. Про дозвіл на розроблення проєкту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки, для продажу  права оренди на земельних торгах у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17. Про затвердження ТОВ «ЯГІДНА ПОЛЯНА» проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.

18. Про надання дозволу на розробку Детального  плану території  ТзОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ».

19. Про надання дозволу ТзОВ «Фелікс АГРО» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) із невитребуваних земельних часток (паїв).

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень