Олицька громада

Волинська область, Луцький район

Нарада із головами територіальних громад щодо ремонту комунальних доріг області

Дата: 19.07.2021 13:43
Кількість переглядів: 291

Фото без опису

Голова ОДА Юрій Погуляйко провів нараду із головами територіальних громад щодо ремонту комунальних доріг області. За дорученням селищного голови Олександра Прендецього участь у нараді взяв начальник відділу загальної, організаційної, кадрової роботи та документообігу апарату селищної ради Валентин Павловський.

Розпочати ремонтні роботи на комунальних дорогах треба до 1 серпня 2021 року. На цьому наголосив голова ОДА Юрій Погуляйко 19 липня 2021 року піл час наради із головами територіальних громад області. Інакше кошти, передбачені на це, передадуть у ті громади, де є усі дозвільні документи та вже ведуться роботи.

«На рахунку у вас лежить 46 млн грн, які не використовуються. А загалом на сьогодні у казначействі знаходиться 284 млн грн. Як я можу просити додаткові кошти, якщо заздалегідь передбачені не освоюються? На сьогодні усе для початку робіт давно готове: гроші є, тендери проведені, але роботи чомусь не розпочинаються. Тому нам з вами треба визначитись з кінцевою датою початку робіт. Пропоную так: якщо після 1.08.2021 року у вас не розпочаті роботи, ми кошти перекинемо на ті дороги, на які є усі необхідні документи та виконуються роботи», - відзначив очільник області Юрій Погуляйко.

Адже, як повідомив директор департаменту інфраструктури облдержадміністрації Віктор Довгополюк, на сьогодні із 65-ти об’єктів на 64-х вже завершені тендерні процедури, на 11-ти триває укладання договорів з підрядними організаціями, на 32-х очікують дозволи на початок виконання робіт, і лише на 13-ти уже ведуться роботи. Загалом на комунальні дороги цьогоріч передбачено 135 млн грн.

«За все відповідаєте ви, бо ви є розпорядниками та замовниками робіт щодо кожної дороги. Саме ви працюєте для своєї громади. Якщо у вас є питання, які треба вирішити, то звертайтеся у департамент інфраструктури. Ми про це вже вам казали, що будемо звертатися в ДАБІ, Кабмін та впливати на ситуацію. Хоча на сьогодні проблем із дозволами немає, бо цей процес налагоджений на центральному рівні. І лише 4 територіальні громади звернулися за допомогою, з яких двом вже допомогли», - звернувся до присутніх голів громад Віктор Довгополюк.

Тож, окрім цього, обласна державна адміністрація повідомила, що клопотатиме перед обласною радою, аби розпорядниками коштів зробити ОДА. Бо, як показує досвід, вже другий рік частину коштів на дороги не встигають освоювати через затягування в часі із документами на місцях.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень