Олицька громада

Волинська область, Луцький район

В с.Дерно розпочала роботу сімейна молочна ферма "ПАПИКИ"

Дата: 20.07.2021 14:05
Кількість переглядів: 685

На Волині розпочала роботу ще одна сімейна молочна ферма. У селі Дерно Олицької територіальної громади свою роботу розпочала сімейна молочна ферма «Папики». Офіційне відкриття сімейного господарства відбулося 20 липня 2021 року. На урочистості був запрошений голова громади Олександр Прендецький. Селищний голова привітав усіх присутніх з відкриттям. 

Ідея створення господарства виникла тоді, коли родина почала думати за здорове та безпечне харчування. Сьогодні на фермі ведеться відеонагляд, облаштовано все так, щоб корови знаходились в комфортних умовах (вакуумне доїння, автоматичне напування, система вентиляції тощо).

В планах господарів на базі СФГ «Папики» створити школу сімейного фермерства, розвивати агротуризм з прогулянками на велосипедах, конях, бричці по урочищу «Папики», прогулянки історичними місцями громади та реалізація власної продукції.

Також , слід зазначити, що СФГ «Папики» єдине господарство із молочних ферм, яке здає молоко екстракласу. Наразі на фермі утримується 21 голова ВРХ.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень