Олицька громада

Волинська область, Луцький район

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади директора Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Дерно

Дата: 08.07.2021 12:50
Кількість переглядів: 288

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Олицької селищної ради повідомляє оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади директора Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Дерно Ківерцівського району Волинської області» із 08 липня 2021 року.

Найменування і місцезнаходження закладу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Дерно Ківерцівського району Волинської області, 45260, Волинська область, село Дерно, вулиця Першотравнева, 76А.

Найменування посади та умови оплати праці: директор Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Дерно Ківерцівського району Волинської області», посадовий оклад – 8194 грн., надбавка за престижність 20%.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста); стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років; організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, що подаються для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на момент їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі: до 30 липня 2021 року до 16 години 00 хвилин, за адресою: 45201, Волинська область, с. Дерно, вул. Незалежності, 73 В, кабінет відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Олицької селищної ради.

Початок конкурсного відбору розпочнеться не пізніше 06 серпня 2021 року у приміщенні Олицької селищної ради, що знаходиться за адресою: 45263, селище Олика, вул. Замкова, 17, Луцький район, Волинська область.

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

  • Подання претендентами документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;

Протягом п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі конкурсна комісія:

  • перевіряє подані документи щодо відповідності установленим вимогам;
  • приймає рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі;
  • оприлюднює на офіційному вебсайті засновника перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі (далі - кандидати).
  • Організація та забезпечення ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування такого закладу.
  • перевірка знання законодавства  у сфері загальної середньої освіти;
  • перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання
  • публічна та відкрита презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Конкурсна комісія упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору визначає переможця конкурсу та оприлюднює результати конкурсу на веб-сайті Олицької селищної ради.

Протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення рішення про переможця конкурсу начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Олицької селищної ради призначає переможця конкурсу на посаду та укладає з ним строковий трудовий договір (контракт) строком на шість років (строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше) на підставі рішення конкурсної комісії.

Формування конкурсної комісії відбувається у порядку, передбаченому Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Олицької селищної ради, затвердженим рішенням сесії від 18 червня 2021 року № 8/50.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Марчук Юлія Володимирівна, начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Олицької селищної ради, тел. (095)542 78 34, електронна пошта: osvita.olyka@gmail.com.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень