Щотижнева апаратна нарада

Дата: 08.06.2021 11:47

7 червня 2021 року Олицький  селищний голова Олександр Прендецький провів щотижневу робочу нараду з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів селищної ради за участю заступника селищного голови, секретаря ради, керуючого справами виконавчого комітету  та старостами Олицької селищної ради.

Основна увага робочої наради приділялась бюджетним та земельним питанням. Крім того, були розглянуті ряд важливих питань,  по наповненню бюджету селищної ради, проведення благоустрою у населених пунктах громади та підготовці  матеріалів до чергової сесії селищної ради.

Розглянуто питання також по підготовчих роботах до проведення Фестивалю,   напрацювано чітку взаємодію між працівниками, які будуть залучені до проведення.

За результатами наради присутні отримали відповідні доручення.