Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 30.05.2021 22:00

27 травня 2021 році в Олицькій селищній раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради під головуванням селищного голови Олександра Прендецького.

До порядку денного було включено 9  питань., а саме;

1. Про стан роботи з військового обліку на території Олицької селищної ради

Інформувала О. Михальчук, інспектор ВОС відділу загальної, організаційної, кадрової роботи та документообігу селищної ради;

2. Про надання дозволу на дарування житлового будинку в інтересах

неповнолітніх дітей

Інформувала Т. Середа, начальник служби в справах дітей та сім’ї селищної ради

3. Про надання дозволу на зрізання дерев

Інформував В.Дубина, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради.

4. Про створення комісії по благоустрою та санітарного стану території Олицької селищної ради.

Інформував О. Прендецький, селищний голова

5. Про затвердження проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Шкільна в смт. Олика»

6. Про затвердження проєктно-кошторисної документації « Реконструкція вуличного освітлення по вулиці Лесі Українки в смт.Олика»

7. Про затвердження проєктно-кошторисної документації « Реконструкція вуличного освітлення від ТП-332 по вулиці Гончара в смт Олика»

8. Про затвердження проєктно-кошторисної документації « Реконструкція вуличного освітлення від ТП-473 по вулиці Ломоносова в с. Дідичі»

9. Про затвердження Положення про порядок виявлення, взяття на облік, збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Олицької селищної ради.

Інформував О. Прендецький, селищний голова.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.