Голова селищної ради зустрівся із журналістами ОБЛАСНОЇ ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОЇ ГАЗЕТИ "ВОЛИНСЬКА ГАЗЕТА"

Дата: 24.05.2021 23:13

24 травня 2021 року до селищної ради завітали журналісти обласної громадсько-політичної газети "ВОЛИНСЬКА ГАЗЕТА". Метою зустрічі журналістів газети було ознайомлення із напрацюваннями селищного голови Олександра Прендецького та селищної ради вцілому. Під час зустрічі  ознайомлено журналістів з підприємстваим та установами громади.  Також проведено коротеньку екскурсію по Замку Радзивіллів та оглянуто реставраційні роботи, які проходять в костелі Святої Трійці. Отець Юрій Погнерибка розповів журналістам про всі етапи реставраційних робіт, які пройшли в костелі, від початку до сьогодення та охарактеризував плани на продовження даних робіт в майбутньому. По завершенні зустрічі було домовлено, що громада та тижневик "ВОЛИНСЬКА ГАЗЕТА" продовжать співпрацю.