Голова селищної ради провів робочу нараду

Дата: 21.05.2021 23:45

Сьогодні, 22 травня, голова селищної ради Олександр Прендецький спільно з заступникм селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Олицької селищної ради Віктором Дубиною провели робочу нараду з працівниками відділу загальної, організаційної, кадрової роботи та документообігу селищної ради по питанню участі громади у міжнародному проекті «Інклюзивний розвиток екосистем територіальних громад з внутрішньо-переміщеними особами» від Державного департаменту США, Бюро конфліктних та стабілізаційних операцій. По завершенні наради вирішено підтвердити участь у даному проєкті. Відповідальним за реалізацію проєкту з боку територіальної громади визначено начальника відділу загальної, організаційної, кадрової роботи та документообігу селищної ради Валентина Павловського.