З Днем вишиванки громадо!!!

Дата: 20.05.2021 09:46

Шановні жителі громади!

Від імені депутатського корпусу, працівників селищної ради та себе особисто, щиро вітаю вас зі святом національної єдності - Днем  Вишиванки,  одного з найяскравіших національних символів України! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються,  і місця,  де  проживають.

Вишиванка для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята, - це оберіг, національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

День вишиванки – це сповідування українських традицій і культури, патріотизму і духу єдності українського народу.

Бажаю всім нам примножувати добрі традиції, пам’ятати та передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я, радості, натхнення та позитивних емоцій – як в цей святковий день так  і щодня!

Шануймо історію України, зберігаймо духовні цінності нашої нації!

З повагою,

селищний  голова Олександр Прендецький