Увага оголошення!

Дата: 16.05.2021 00:36

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ соціального захисту та соціального обслуговування населення Олицької селищної ради повідомляє:

1. Прийом жителів селищної ради по переоформленню житлових субсидій буде здійснюватись за попереднім записом по тел.: 0505572632.

2. В зв’язку зі змінами усі отримувачі субсидій мають переписати заяву та декларацію саме у відділі. Прохання не висилати поштою для можливості правильного заповнення даних, що може вплинути на призначення чи відмову в наданні субсидії.

3. До переліку документів, які необхідні для прийому заяви та декларації:

-Паспорти, ідентифікаційні коди, свідоцтва про народження дітей, особові рахунки на газ,світло і т.д., усіх зареєстрованих у житловому будинку або члени сім’ї незалежно від реєстрації, особові рахунки на газ,світло і т.д., рахунок з банку (перелік банків додається) крім осіб з інвалідністю І групи; осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду; осіб, які досягли 80-річного віку; одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та допомоги на догляд.

За додатковою інформацією телефонуйте: 0505572632

Нач.відділу Катерина Миндреску