Участь у засіданні робочої групи при Міністерстві освіти і науки України

Дата: 13.05.2021 22:31

На зображенні може бути: 3 людини

13 травня відбулася зустріч робочої групи при Міністерстві освіти і науки України щодо удосконалення формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами.

За запрошенням Асоціації міст України до обговорення долучилася головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Олицької селищної ради Анна Мовяк, яка описала недоліки розподілу освітньої субвенції внаслідок яких, не вистачає коштів на оплату праці педагогів, які працюють в закладах освіти Олицької селищної ради.

За підсумками зустрічі керівник експертної групи з питань бюджетування директорату європейської інтеграції Анастасія Софієнко, зазначила, що МОН дослухається до думки і пропозицій громад щодо вдосконалення Формули та відкрите до співпраці з Асоціацією міст України, яка представляє інтереси громад.