Пленарне засідання шостої позачергової сесії Олицької селищної ради восьмого скликання

Дата: 05.05.2021 22:44

5 травня 20201 року відбулося пленарне засідання шостої позачергової сесії Олицької селищної ради восьмого скликання під головуванням селищного голови Олександра Прендецького. На сесійному засіданні були присутні 12 депутатів з 22 обраних.

Всього на пленарному засіданні шостої позачергової сесії Олицької селищної ради восьмого скликання розглянуто 2 питання, а саме:

1. Про внесення змін до рішення селищної ради №2/4 від 24.12.2020 року «Про бюджет Олицької селищної територіальної громади на 2021  рік».

2. Про внесення змін до рішення селищної ради №2/13 від 24.12.2020 року «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Олицької селищної ради».

У ході сесії депутатами селищної ради було прийнято відповідні рішення.