Привітання з Вербною Неділею!

Дата: 25.04.2021 08:00

Шановні мешканці об’єднаної територіальної громади та гості нашого краю!

Сердечно вітаю усіх Вас із чудовим святом – днем, коли нашого Спасителя зустрічали в Єрусалимі.

Того дня люди вистеляли дорогу Ісуса пальмовим гіллям, таким чином визнаючи у Ньому свого Царя. Хоч у наших краях пальму замінили вербою, її освячення нагадує нам про давню історичну подію, кроки  Христа до жертви.

У це прекрасне і  чудове свято  від душі хочеться побажати найкращих благ, щоб всі завдання  вирішувалися просто, а перепони самі зникали з ваших шляхів, близькі люди – завжди залишалися поруч.

Тож нехай саме цього дня гілочки верби принесуть у Ваші домівки міцне здоров’я і благополуччя. Хай Ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаю, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди миру, розуміння, співчуття і допомоги іншим людям!

Зі святом!

З повагою, селищний голова Олександр Прендецький