Розчищення оборонних валів замку

Дата: 23.04.2021 20:46

Заходи у сфері відродження історико-культурної спадщини, створення ефективних і сприятливих умов збереження і подальшого розвитку пам’яток архітектури селища Олика тривають. Так, сьогодні, 23 квітня 2021 року, працівники Державного підприємства “Цуманське лісове господарство” розпочали роботу з розчищення оборонних валів замку від чагарникових заростей та повалених дерев. Згодом до впорядкування території навколо Олицького замку долучиться волонтерський десант з Волинської обласної, Луцької районної, Олицької селищної рад. Спільними зусиллями територіальної громади, органів влади і приватної ініціативи, крок за кроком, створюються умови для поліпшення туристичної привабливості селища, задля розвитку об'єктів історико-культурної спадщини, туристичної інфраструктури і забезпечення економічного та культурного розвитку Олицької ОТГ.

Селищний голова Олександр Прендецький висловив вдячність працівникам ДП “Цуманське лісове господарство” за гарний початок робіт, що триватимуть й надалі.