Підписано Угоду про співпрацю між Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Олицькою селищною радою

Дата: 20.04.2021 16:02

20 квітня 2021 року до Олицької селищної ради завітав Ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Васильович Цьось. Під час зустрічі було обговорено шляхи співпраці між університетом та селищною радою та підписано Угоду про співпрацю. Метою угоди є залучення наукового потенціалу університету до розвитку громади, розроблення та реалізації Стратегії розвитку, програм економічного і соціального розвитку громади.

По завершенні зустрічі селищний голова Олександр Прендецький подякував за проявлений інтерес до вирішення питань розвитку нашої Олицької громади.