Проведено робочу нараду по питанню організації сесійних засідань в селищній раді

Дата: 20.04.2021 15:34

20 квітня 2021 року селищний голова О.Прендецький та секретар ради Т.Чирко провели робочу нараду з керівниками структурних підрозділів по питанню організації сесійних засідань в Олицькій селищній раді. Під час наради  голова та секретар ради поспілкувалися з керівниками структурних підрозділів селищної ради щодо поточного стану справ та проблем, які потребують оперативного вирішення з даного питання.

Обговорено щодо включення питань до порядку денного сесії. Дані питання можуть вноситись селищним головою, секретарем ради, постійними комісіями, депутатами, виконавчим комітетом ради, загальними зборами громадян, старостами. Всі питання, які вносяться на розгляд ради, попередньо повинні в обов’язковому порядку розглядатись профільною постійною комісією та іншими постійними комісіями.