Підписано Меморандум про співпрацю

Дата: 20.04.2021 14:33

19 квітня управління гуманітарної політики Луцької районної державної адміністрації Волинської області в особі начальника Рижук Валентини Іванівни та Олицька селищна рада в особі селищного голови Прендецького Олександра Миколайовича підписали Меморандум про співпрацю. Метою даного документу є співробітництво задля практичної реалізації положень, постанов, законів та інших нормативних актів у сфері освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров'я.

Сторони домовились, що для досягнення спільної мети цього Меморандуму діяти шляхом активної співпраці на основі партнерства, взаємодопомоги та взаємної підтримки. Також в разі необхідності будуть укладатись  різні договори, угоди га відповідні правочини. спрямовані на виконання цілей Меморандуму.