Продовжуємо роботу по створенню Центру надання адміністративних послуг

Дата: 19.04.2021 14:48

Сьогодні, 19 квітня, у приміщенні Олицької селищної ради під керівництвом селищного голови Олександра Прендецького відбулася чергова  нарада з питань проведення будівельно-ремонтних робіт (реконструкції) адміністративного приміщення та розміщення в ньому Центру надання адміністративних послуг. У нараді взяли участь працівники відділів селищної ради. Присутні прозвітували про вже проведену роботу та стан готовності документації для направлення Клопотання для отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг.

Підводячи підсумки наради, О.Прендецький дав ряд доручень відповідальним  особам для вирішення в межах своїх повноважень.