Нарада з працівниками селищної ради

Дата: 15.04.2021 16:08

Волиняни долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля» - Волинь  Online

15 квітня 2021 року за ініціативи голови селищної ради Олександра Прендецького  відбулась нарада з питань продовження розпочатих робіт щодо благоустрою території населених пунктів за участі працівників селищної ради. Обговорено вже проведенні роботи та проінформовано присутніх в необхідності продовження робіт по благоустрою, та прибиранню території громади до Великодніх свят, до яких залишилось не так багато часу. Окрім цього, обговорено організаційні заходи проведення благоустрою прилеглих територій установ і організацій, прибирання узбіччя і прилеглих до них територій. Також вирішено розмістити на офіційному сайті селищної ради, в розділі оголошення, звернення голови ОТГ до мешканців громади щодо поважного ставлення до навколишнього середовища, наших  населених пунктів, цивілізованого поводження з сміттям, дотримання правил благоустрою.