технічні вимоги до предмету закупівлі

Дата: 01.04.2021 09:58

Обґрунтування технічних та якісних характеристик  за предметом закупівлі згідно  - ДК 021:2015: 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи.

З метою забезпечення безперебійної роботи закладів освіти оголошена закупівля за процедурою відкритих торгів по предмету закупівлі згідно ДК 021:2015 – ДК 021:2015: 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи.

Строк (термін) Постачання товару споживачу: по 31.12.2021 р.                                                                                В разі підписання Договору період постачання товару становить з дати підписання договору до 31.12.2021  року.                                                                                                                                                                                     ТЕХНІЧНЕ  ЗАВДАННЯ

Предмет закупівлі: (ДК 021:2015 – 03220000-9 - Овочі,фрукти  та горіхи(яблука,банани, апельсини, лимони)

№  п/п

Найменування

Технічні  характеристики

Фасування

Кількість, кг

Яблука

Яблука свіжі вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин, без ГМО. Плоди свіжі, чисті не забруднені, не придавлені, без механічних пошкоджень. По формі та забарвленню повинні відповідати ботанічному сорту яблук, без пошкоджень шкідниками та хворобами, без пошкоджень шкірки плода, достатньої зрілості, без ознак гнилі.  Яблука мають бути солодкі, кисло-солодкі на смак, не в`ялі, величина плодів – середня, з гладкою або ребристою поверхнею, свіжі, чисті, без хвороб та пошкоджень, зі властивим для яблук  запахом, з терміном зберігання не менше 1 міс. Повинен відповідати  ДСТУ 8133:2015.

Тара фасування – картонні або дерев’яні  ящики

Банани

Банани повинні бути свіжі, здорові, чисті, не в'ялі, без будь-яких пошкоджень, достатньої зрілості. Запах притаманний спілим бананам, смак солодкий. Не допускаються плоди зелені, з ознаками захворювань, цвілі, гнілі. Всі банани партії мають бути приблизно однакового розміру. Розмір середній, відповідно до сорту. Товар не повинен містити ГМО,та повинен відповідати вимогам  ДСТУ 4033:2001 встановленим для нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами.

Апельсини

Товар повинен відповідати вимогам встановленим для нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами. Плоди повинні бути свіжими, чистими, з глянсовою блискучою поверхнею, не мляві, не приморожені, однакові за розміром, цілі, здорові, чисті, без підвищеного вмісту хімічних речовин, достатньої зрілості, без ознак гнилі, механічних пошкоджень та плям, а також без пошкодження шкідниками. Колір від світло-оранжевого до оранжевого. Смак і запах властивий ботанічними сортами. Товар не повинен містити ГМО.

Лимони

Плоди середнього розміру, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин, без ГМО. Плоди  свіжі, цілі, тверді, чисті, без плям, здорові, не зів'ялі, без гнилі, стиглі, соковиті, без пошкоджень хворобами і сільськогосподарськими шкідниками, типовою для даного сорту форми і забарвлення. Вміст нітратів мг/кг, не більше норм визначених ДСТУ. Якість відповідає вимогам ГОСТ 4429-82  «Лимони. Технічні умови» або іншим затвердженим технічним умовам, розробленим відповідно до чинного законодавства.