Привітання селищного голови з Днем сім’ї!

Дата: 15.05.2022 20:02

Шановні жителі Олицької територіальної громади, вітаю вас з Міжнародним днем сім'ї!

Це свято сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до батьків, родини. Родини ? це цеглинки, з яких складається суспільство.

Сім’я була і буде осередком стабільності та розвитку суспільства. Саме в українських родинах зберігаються наші вікові національні традиції. Хочу, щоб для кожного з нас родина була найнадійнішою фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть. Адже разом, кожна родина, ми сила, яку небереможе ні один ворог.

Бажаю, щоб у родинах завжди панували добробут, благополуччя та щастя, а внутрішня атмосфера в сім’ях будувалася на любові, терпінні і повазі до кожного члена родини.

Щоб в родинах завжди панувала любов до своєю країни, повага між нами та шана предкам.

А, головне, хай удома вас завжди чекають щирі і люблячі люди!

З повагою, Олицький селищний голова Олександр Прендецький