Дата: 24.02.2022 21:29

ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

24 лютого 2022 року                      смт Олика                № 25

Про введення особливого режиму роботи 95141,95247

Відповідно до Конституції України, ЗУ «Про органи місцевого самоврядування в Україні», ЗУ «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» №64/2022 від 24 лютого 2022 року:

1. Для забезпечення життєдіяльності населення у період воєнного стану Олицька селищна рада переходить на цілодобовий режим роботи з графіком чергувань працівників відповідно до додатку.

2. Начальнику відділу загальної, організаційної, кадрової роботи та документообігу Павловському В.В. забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті селищної ради.

3. Спеціалісту І категорії з питань діловодства відділу загальної, організаційної, кадрової роботи та документообігу Артемчук В.Л. повідомити Волинську ОДА, Волинську обласну раду, Луцьку РДА та Луцьку районну раду шляхом надсилання даного розпорядження на відповідні офіційні електронні адреси.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                Олександр ПРЕНДЕЦЬКИЙ

Асатрян А.А. 0664586151