Олицька громада

Волинська область, Луцький район

З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 08:48
Кількість переглядів: 376

 

Шановні депутати, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, громадо!

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування.

День місцевого самоврядування є загальним святом, адже чимало людей, що професійно не пов’язані з цими структурами, не лише палко вболівають за розвиток рідного краю, а й свідомо сприяють цьому через позицію своєї громадянської небайдужості.

Місцеві ради, які є епіцентром вирішення найрізноманітніших питань та врегулювання гострих проблем, активно діють в межах наданих законом повноважень з метою відстоювання загальних інтересів, тісно співпрацюючи з виконавчою владою, соціально відповідальним бізнесом, громадськими формуваннями.

Майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують наші виборці та інші мешканці наших громад.

Від щирого серця дозвольте привітати всіх з Днем місцевого самоврядування! Нехай у щоденній роботі вибудовуються мости спільних інтересів, народжуються нові ідеї, які здобудуть колективне визнання та спонукатимуть до пошуку шляхів їх реалізації.

Міцного здоров’я, витримки, терпіння, оптимізму і наснаги всім нам! Хай праця зростає плодами нових успіхів, а обрії майбутнього над Україною будуть мирними та світлими!

З повагою, селищний голова Олександр Прендецький« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень