На Волині більше 600 нещеплених працівників загальноосвітніх навчальних закладів відсторонили від роботи

Дата: 08.11.2021 20:45

647 невакцинованих від COVID-19 працівників закладів загальної середньої освіти області відсьогодні відсторонені від роботи. Нагадаємо, в Україні вступив в дію наказ Міністерства охорони здоров’я України від 04.10.2021 № 2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням». Так, відповідно до Наказу щеплення проти COVID-19 повинні мати й працівники закладів освіти.

За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації станом на 15.00 год, 396 (70,4%) закладів загальної середньої освіти Волині організовують освітній процес для учнів 5-9 класів з використанням дистанційних технологій.

Слід зазначити, що 474 закладів дошкільної освіти працюють в режимі офлайн, а не працюють з різних причин – 10. Відсторонено 348 (4%) осіб персоналу закладів дошкільної освіти  та  647 працівників закладів загальної середньої освіти (2,5%).

Окрім того, у Волинській області на канікулах з 8 по 14 листопада перебуває 8 шкіл.

Щодо закладів професійної (професійно-технічної), та фахової передвищої  освіти, то тут відсторонено від роботи 64 працівники. На дистанційному навчанні перебуває 13 таких закладів (62%).

Нагадаємо, щоб навчальний заклад працював в очному режимі необхідно, аби 100% його працівників мали сертифікат про повний курс щеплення від COVID-19.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації