Олицька громада

Волинська область, Луцький район

Нарада з керівниками навчальних закладів громади

Дата: 30.08.2021 17:00
Кількість переглядів: 424

30 серпня 2021 року, відбулася нарада керівників закладів освіти Олицької селищної ради.
       На початку наради селищний голова Олександр Прендецький та голова Ківерцівської об’єднаної організації профспілки працівників освіти і науки України Євгенія Петрівна Бабійчук подякували за багаторічну сумлінну працю директорці ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Дерно" Тамарі Олексіївні Комар.
       Також освітянська родина поповнилася новими керівниками освіти. При нагоді, селищний голова спільно з начальником відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму та присутніми керівниками освіти привітали новопризначених директорів ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Дерно" - Віннічука Андрія Івановича, ЗОШ І-ІІ ст. с. Личани - Погонюка Андрія Олександровича.
       На нараді обговорили такі питання:
      1. Вакцинування учасників освітнього процесу. З доповіддю виступив сімейний лікар Олицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини Мицак Юрій Васильвич.
      2. Особливості організації освітнього процесу у закладах освіти різних типів з урахуванням пандемії та карантинних обмежень, озвучила питання та статистику по Олицькій громаді, начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Марчук Юлія Володимирівна.
       3. Організація харчування у закладах освіти: нові виклики та їх рішення. З доповіддю виступили провідний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ківерцівського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Дубенська Світлана Павлівна та начальник Плоднік Петро Борисович.
         4. Основні напрями впровадження соціального діалогу як основи регулювання трудових відносин. Виступила голова Ківерцівської об’єднаної організації профспілки працівників освіти і науки України Бабійчук Євгенія Петрівна.
         5. Підготовка до нового 2021-2022 навчального року в умовах сучасних викликів. Розповіла начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Марчук Юлія Володимирівна.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень